مرکز آموزش کامپیوتر شخصی
مرجعی برای : برنامه نویسی ، پروژه های دانشجویی ، معرفی سخت افزار و نرم افزارهای روز دنیای IT 
پیوندها
مخفی ماندن در اینترنت با نرم افزار 
معروف و رایگان HotSpot Shield v1.12Hotspot Shield چیست؟
Hotspot Shield یک برنامه رایگان و تجاری است که به شما اجازه می‌دهد از طریق سرورهای میانی HS که توسط همان شرکت کنترل می‌شود به اینترنت دسترسی پیدا کنید. این مساله باعث عبور از سایت ها توسط شما می‌شود. در عین حال در صورت استفاده از این سرویس، ارتباطات بین شما و سرور HS امن باقی خواهد ماند و هویت شما نیز به سرورهای درون اینترنت افشا نخواهد شد.

چه کسی صاحب HS است؟
Hotspot Shield توسط AnchorFree نوشته شده و مالکیت آن نیز با همانجاست..
AnchorFree در اوایل ۲۰۰۵ توسط یکی از فعالان سیلیکون ولی بنیان گذاشته شد. او معتقد بود که افراد باید روی اینترنت کنترل اطلاعات خود را در دست داشته باشند و با این برنامه تلاش کرده حوزه خصوصی آدم‌ها در اینترنت را حفظ کند.
سرورهای این موسسه در اطراف دنیا پراکنده‌اند و به کاربرانی از ۱۷۵ کشور دنیا، سرویس می‌دهند

چرا این برنامه رایگان است؟
مدل تجاری این شرکت بر مبنای فروش تبلیغات بنا شده. پس کاربران HS با هربار اجرای برنامه یا واردن شدن به یک دامین جدید، تبلیغات (غیرزننده) را شاهد خواهند بود. در واقع این تبلیغات هستند که پول راه‌اندازی و نگهداری سرورهایی که به کاربران (شما) اجازه می‌دهد از سایت ها عبور کنید

چه چیزی HS را متمایز می‌کند
این برنامه تقریبا مشابه هر برنامه رایگان (و معمولا مبتنی تبلیغات) دیگری است که شما می‌توانید با یک جستجو در اینترنت پیدا کنید.


اچ.اس. از یک سیستم پیچیده کشف مسیر استفاده می‌کند که بدون خطا باعث خواهد شد مسیری بین شما و جایی که می‌خواهید به آن متصل شوید کشف شود.
*
اچ.اس. از یک وی.پی.ان. ( شبکه مجازا شخصی) و در نتیجه تمام ارتباطات شما با اینترنت را محافظت می‌کند و نه فقط وبگردی‌ را. در مقابل، برنامه‌هایی مثل اولتراسرف فقط وب را محافظت می‌کنند.
اچ.اس. تمام ارتباطات شما را رمزگذاری می‌کند و در نتیجه دولت‌ها و کسانی که اینترنت را زیر نظر گرفته‌اند حتی نمی‌فهمند که شما به کجا متصل شده‌اید چه برسد به اینکه چه چیزی منتقل می‌کنید.
* چون مدل تجاری اچ.اس. برای ارائه کنندگانش سود آور است، آن‌ها پهنای باند بالایی به هر کاربر اختصاص داده‌اند (تقریبا ۱ مگابایت بر ثانیه برای هر کاربر).

چگونه باید از اچ.اس. استفاده کنم؟

آیکون برنامه را بر روی دسکتاپ کلیک و یا از این مسیر آن را اجرا کنید:

Start -> All Programs -> Hotspot Shield -> Hotspot Shield Launch

وقتی آیکون اچ.اس. (یک سپر با هلال ماه روی آن)‌ در سمت راست پایین ویندوز ظاهر شد و به رنگ زرد درآمد، اچ اس مشغول تلاش برای ایجاد اتصال است. وقتی سبز شد اتصال برقرار شده و همه چیز آماده است. کافی است مثل قبل از کامپیوتر استفاده کنید ولی حالا تمام ارتباطات از شبکه وی.پی.ان. AnchorFree خواهند گذشت.

برای متوقف کردن - و نه خروج از - برنامه کافی است روی آیکون آن راست کلیک کنید و Disconnect را انتخاب نمایید. آیکون قرمز خواهد شد و ارتباط قطع. برای شروع مجدد،‌ Connect را انتخاب کنید.


اچ.اس. با چه مرورگرهایی سازگار است؟
این نرم افزار با فایرفاکس،‌ مایکروسافت اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، سافاری و اپرا آزمایش شده. منطقا باید با همه نرم‌افزارهای دیگر هم سازگار باشد

آیا اچ.اس. همه اطلاعات را عبور می‌دهد؟
بله : اچ.اس. تمام اطلاعات را منتقل می‌کند از جمله فیلم، فلش، آپلود، اسکریپت‌ها و غیره. همینطور با آن می‌توانید همه کار بکنید (ایمیل،‌ چت، مکالمه اینترنتی، انتقال فایل و ..).

Windows Vista
Windows XP
Windows 2000


اگر در هنگام استفاده از نرم افزار با این پیام disconnected bandwidth exceeded روبرو شدید به این روش عمل کنید
1:بطور کامل ازبرنامه خارج شوید
2: از اینترنت disconnect شوید
3:برنامه را مجددا" اجراکنید با این پیام the page cannot be displayed روبرو میشوید
4: در نوار ابزار پایین صفحه روی علامت برنامه hotspot کلیک راست کنید وکانکت کنید میبینید که برنامه بطور پیوسته کانکت و دیسکانکت میشود
5: در همین وضعیت به اینترنت خود وصل شوید(lan-ppoe) خواهید دید که برنامه بطور اتوماتیک وصل میشود

لینک دانلود

[ شنبه ۱۸ دی۱۳۸۹ ] [ 18:10 ] [ مهدی حسن حیدری ]
.: :.

درباره وب

آدمهای ساده را دوست دارم

همانها که بدی هیچکس را باور ندارند
همانها که برای همه لبخند دارند
همانها که همیشه هستند
برای همه هستند همانها که بوی ناب آدم میدهند...

امام علی (ع) :
اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی.

Personal Computer Instruction Club
امکانات وب